Вийшла друком багатотомна праця під загальною редакцією Н. Хоми

колективний підручник політологів 200 x 390Іноді так буває, що довго готується певне видання, чи не можуть назбирати коштів…

Інтегративна багатотомна праця під загальною редакцією Н. Хоми присвячена розвитку політичної науки, формалізації понять, висвітленню найновітніших трендів світової політології, застосуванню інноваційних методологій політичного аналізу та формуванню професійних компетентностей ПОЛІТОЛОГА.
Праця налічує шість томів, більше 400 сторінок кожний, блискуче текстуальне і концептуальне наповнення, якісний рівень поліграфічного виконання.
В авторському колективі перший доктор політичних наук в Україні, завідувач кафедри політичних наук, професор О. В. Бабкіна, доктори політичних наук професори кафедри політичних наук: В. П. Горбатенко, О. В. Новакова, М. А. Остапенко, кандидати наук доценти кафедри політичних наук: О. Я. Волянюк, Л. М. Радченко, О. С. Дьоміна.