29.09.2017

2017 кнфер Купіної 1 200 x 2002017 конфер Купіної 2 200 x 150На базі Харківського Національного Юридичного Університету імені Ярослава Мудрого відбулась VII Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання удосконалення законодавства про працю та соціальне забезпечення» участь у якій взяла кандидат юридичних наук, доцент, професор кафедри галузевих юридичних дисциплін Купіна Людмила Францівна. Під час роботи конференції були підняті питання щодо удосконалення правового регулювання діяльності виборних органів профспілкової організації, щодо напрямів пенсійної реформи та подальшого пенсійного забезпечення науково-педагогічних працівників. Професор Купіна Л. Ф. мала змогу висловити свою думку в наукових дискусіях колег. Завершилась конференція відвідуванням науково-методичного комплексу Харківського Національного Юридичного Університету імені Ярослава Мудрого, де учасники конференції мали змогу поділитися досвідом науково-дослідної діяльності.