«ДІАЛОГ КУЛЬТУР ТА РЕЛІГІЙ У ГЛОБАЛЬНОМУ СВІТІ»

17-18.10.2017

2017 Губань Бучма 200 x 120Професор кафедри теорії та історії держави і права кандидат філософських наук Олег Бучма та завідувач кафедри правознавства, кандидат юридичних наук, доцент Радим Губань взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції «Діалог культур та релігій у глобальному світі». Організатором заходу за підтримки Департаменту у справах релігій та національностей виступили Український центр діалогу та комунікації, Дохійський міжнародний центр міжрелігійного діалогу, Інститут філософії імені Г. С. Сковороди НАН України, кафедра релігієзнавства Київського національного університету імені Т. Г. Шевченка, Українська асоціація релігієзнавців. Викладачі запропонували до друку свої наукові доробки та взяли участь дискусійній панелі «Розвиток громадянського суспільства і формування майбутніх поколінь. Міжнародні та українські реалії».