Круглий стіл присвячений пам'яті професора Івана Олександровича Салтовського

5.12.2017

2017 круглий стіл памяті Салтовського І. О. 200 x 150В рамках Всеукраїнського тижня права на кафедрі правознавства факультету політології та права НПУ імені М. П. Драгоманова, 5 грудня 2017 р. відбувся круглий стіл присвячений пам'яті  професора Салтовського Івана Олександровича, який багато років був звідувачем кафедри правознавства. У заході взяли участь керівництво факультету, викладачі кафедри, колеги, які працювали з професором І. О. Салтовським та його син ‒доктор політичних наук, професор, професор кафедри політичних наук філософського факультету Київського національного університету імені Т. Г. Шевченка Олександр Іванович Салтовський. Професор О. І. Салтовський розповів про родину батька та його життєвий шлях. Присутні поділилися спогадами про колегу: відзначили його високу професійність та чуйність, обговорили його наукові погляди та здобутки.