СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ГУБАНЬ РАДИМ ВАСИЛЬОВИЧ

Губань фото 200 x 266ГУБАНЬ РАДИМ ВАСИЛЬОВИЧ

Виконуючий обов'язки завідувача кафедри правознавства
(3 01.09.2015 р.)


Освіта:
2003 р. - Магістр історії. Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова.

2012 р. - Магістр права. Академія муніципального управління.

2003-2006 аспірантура кафедри правознавства Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова.


У грудні 2009 року в спеціалізованій вченій раді по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) наук Д 26.236.03 в Інституті держави і права ім. В. М. Корецького НАН України відбувся захист дисертаційного дослідження на тему: «Міжнародно-правові аспекти розвитку діалогу між цивілізаціями». Спеціальність – 12.00.11 – міжнародне право.

Науковий ступінь - кандидат юридичних наук (2010 р.).
Вчене звання – доцент (з 2012 р.).

Зарубіжні стажування: Жовтень 2005-червень 2006 – вивчення арабської мови та проведення наукових досліджень в університеті Джинан (Тріполі, Ліван).

З червня 2007-2009 рр. брав участь в 3-річній програмі підвищення кваліфікації вузівських викладачів за напрямком «Сучасна теорія права». Програма проводилася під егідою Євразійської мережі політичних досліджень на базі російських і українських університетів в рамках регіональної ініціативи Програми підтримки вищої освіти (HESP Regional Seminar for Excellence in Teaching, ReSET).

Стажування в Україні: В 2010-2011 році проходив стажування у Верховній Раді України (комітет з питань науки та освіти) за програмою «Помічник Голови Комітету Верховної Ради України»;
Участь в літній школі з загальної теорії права, організованій та проведеній у рамках проекту «Підтримка розвитку юридичної освіти та освіти з прав людини в Україні» під егідою ОБСЄ 2-5 серпня 2014 р.;
15 вересня 2015 р. – 15 листопада 2015 р. – підвищення кваліфікації (стажування) у ТОВ «Юридична газета».

Участь в українських наукових деліегаціях за кордоном: Участь у міжнародній конференції присвяченій вивченню третьої світової теорії. Вересень 2002 р. (Велика Соціалістична Народна Лівійська Арабська Джамахірія).

Досвід викладацької роботи у ВНЗ: З 2007 р. – страший викладач кафедри правознавства Інституту політології та права Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова. З 2010 року доцент кафедри правознавства Інституту політології та права Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова.

У 2008 році висувався Вченою радою НПУ ім. М. П. Драгоманова на здобуття стипендії Кабінету міністрів України для молодих вчених.

Неодноразово нагороджувався почесними грамоти за успіхи у науковій та викладацькій роботі.


Творча робота: З 2007р – редактор «Юридичного журналу», з 2009 року – заступник головного редактора «Юридичного журналу». Червень 2012 р. – серпень 2013 р. головний редактор «Юридичного журналу».


Публікації: Понад 150 публікацій. В тому числі навчальних посібників: Взаємодія Генерального секретаріату внутрішніх справ з органами місцевого самоврядування у боротьбі із злочинністю (червень 1917 –квітень 1918); Муніципальне земельне право (2006 р.) (у співавторстві); «Правове регулювання адміністративно-територіального устрою України (2011 р.)».
- Монографія «Міжнародно-правові аспекти розвитку діалогу між цивілізаціями(2010 р.)».

Інші види робіт: неодноразово брав участь в обговорені законопроектів, що розроблялися в Центрі нормопроектного забезпечення діяльності Президента України Інституту стратегічних досліджень та виступав експертом законопроектів, які розглядалися в відділі державної правової політики Національного інституту стратегічних досліджень.

   

Електронний розклад  

   

Всього відвідувань  

4015675
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
551
1378
11973
27072
64382
3144712
4015675

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2017-11-24 05:52:36
   

Хто на сайті?  

На сайті 195 гостей та відсутні користувачі

   

Випадкове зображення  

morozova.jpg
   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

Авторизація