ГУБАНЬ РАДИМ ВАСИЛЬОВИЧ

Завідувач кафедри правознавства
(3 01.09.2015 р.)

Освіта:
2003 р. - Магістр історії. Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова.

2012 р. - Магістр права. Академія муніципального управління.

2003-2006 аспірантура кафедри правознавства Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова.

У грудні 2009 року в спеціалізованій вченій раді по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) наук Д 26.236.03 в Інституті держави і права ім. В. М. Корецького НАН України відбувся захист дисертаційного дослідження на тему: «Міжнародно-правові аспекти розвитку діалогу між цивілізаціями». Спеціальність – 12.00.11 – міжнародне право.

Науковий ступінь - кандидат юридичних наук (2010 р.).
Вчене звання – доцент (з 2012 р.).

Зарубіжні стажування: Жовтень 2005-червень 2006 – вивчення арабської мови та проведення наукових досліджень в університеті Джинан (Тріполі, Ліван).

З червня 2007-2009 рр. брав участь в 3-річній програмі підвищення кваліфікації вузівських викладачів за напрямком «Сучасна теорія права». Програма проводилася під егідою Євразійської мережі політичних досліджень на базі російських і українських університетів в рамках регіональної ініціативи Програми підтримки вищої освіти (HESP Regional Seminar for Excellence in Teaching, ReSET).

Стажування в Україні: В 2010-2011 році проходив стажування у Верховній Раді України (комітет з питань науки та освіти) за програмою «Помічник Голови Комітету Верховної Ради України»;
Участь в літній школі з загальної теорії права, організованій та проведеній у рамках проекту «Підтримка розвитку юридичної освіти та освіти з прав людини в Україні» під егідою ОБСЄ 2-5 серпня 2014 р.;
15 вересня 2015 р. – 15 листопада 2015 р. – підвищення кваліфікації (стажування) у ТОВ «Юридична газета».

Участь в українських наукових деліегаціях за кордоном: Участь у міжнародній конференції присвяченій вивченню третьої світової теорії. Вересень 2002 р. (Велика Соціалістична Народна Лівійська Арабська Джамахірія).

Досвід викладацької роботи у ВНЗ: З 2007 р. – страший викладач кафедри правознавства Інституту політології та права Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова. З 2010 року доцент кафедри правознавства Інституту політології та права Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова.

У 2008 році висувався Вченою радою НПУ ім. М. П. Драгоманова на здобуття стипендії Кабінету міністрів України для молодих вчених.

Неодноразово нагороджувався почесними грамоти за успіхи у науковій та викладацькій роботі.

Творча робота: З 2007р – редактор «Юридичного журналу», з 2009 року – заступник головного редактора «Юридичного журналу». Червень 2012 р. – серпень 2013 р. головний редактор «Юридичного журналу».

Публікації: Понад 150 публікацій. В тому числі навчальних посібників: Взаємодія Генерального секретаріату внутрішніх справ з органами місцевого самоврядування у боротьбі із злочинністю (червень 1917 –квітень 1918); Муніципальне земельне право (2006 р.) (у співавторстві); «Правове регулювання адміністративно-територіального устрою України (2011 р.)».
- Монографія «Міжнародно-правові аспекти розвитку діалогу між цивілізаціями(2010 р.)».

Інші види робіт: неодноразово брав участь в обговорені законопроектів, що розроблялися в Центрі нормопроектного забезпечення діяльності Президента України Інституту стратегічних досліджень та виступав експертом законопроектів, які розглядалися в відділі державної правової політики Національного інституту стратегічних досліджень.

1994
3341995