До 180-ти річчя Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова

Політологія підручник 2014 200 x 206Нова книга у бібліотечці політолога (і юного студента, і молодого науковця-аспіранта, і досвіченого викладача) - це завжди свято. Особливо, якщо йдеться про актуальний, цікавий, зручний, інформаційно насичений мультитематичний проект - навчальний енциклопедичний словник-довідник "Політологія", що здатний зробити складний процес пізнання політичної науки захопливим і простішим. Цей доробок представлений науково-педагогічною громадою України. У ньому активну участь взяла кафедра політичних наук, зокрема: Бабкіна О. В., Варзар І. М., Волощук Ю. І., Волянюк О. Я., Горбатенко В. П., Горбатенко І. А., Зеленько Г. І., Остапенко М. А., Радченко Л. М. та ін. Зважаючи на динаміку і масштаби демократичних перетворень і реформ в Україні,  основу яких складають знання і навики громадян щодо участі в управлінні країною, на сучасному етапі швидко зростає попит на новітню науково-популярну інформацію, особливо у галузі політичних наук.