Футбол до дня студента

20.11.2015

футбол 2015 200 x 150До міжнародного дня студента, в Інституті політології та права відбувся чемпіонат з міні-футболу серед команд курсів Інституту. Перше місце у чемпіонаті посіла команда четвертого курсу, друге – третього, третє другого курсу і відповідно четверте місце посіла молода команда першого курсу. Дирекція, студентський і викладацький колектив Інституту щиро вітають переможців і зичать їм подальших спортивних досягнень! Окрім свята спорту до дня студента, чемпіонат також проводився у рамках програми заходів з підготовки до першості Університету. Гравці команд курсів, котрі продемонстрували найвищий рівень майстерності і командної гри увійдуть до складу збірної команди Інституту і представлятимуть його на загально університетському чемпіонаті.