ІII Форум з прав людини

23.03.2018

2018 ІІІ Форум з прав людини 200 x 133Дубчак Леся Сергіївна, к. ю.н., доцент кафедри галузевих юридичних дисциплін факультету політології та права НПУ імені М. П. Драгоманова, взяла участь у ІII Форумі з прав людини, що відбувся 23 березня 2018 року в Навчально-науковому юридичному інституті НАціонального авіаційного університету і був приурочений Міжнародному дню права на встановлення істини щодо грубих порушень прав людини та гідності жертв. Захід проходив за підтримки Київської обласної організації Спілки юристів України та Управління сім’ї, молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту м. Києва. У роботі Форуму взяли участь представники місцевих судів, Верховного суду, Конституційного Суду України, адвокатури, вищих навчальних закладів.