Інтерактивні заняття з актуальної правової проблематики

26.06.2017

2018 інтерактивні заняття 200 x 131Керівник юридичної клініки НПУ імені М. П. Драгоманова «Центр правничої допомоги» Леся Сергіївна Дубчак долучилася разом з іншими членами  Асоціації юридичних клінік України до підготовки тематики інтерактивних занять з актуальної правової проблематики для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, до проведення яких з вересня 2018 року будуть залучені працівники Національної поліції та студенти-консультанти юридичних клінік. Тематика підготовленого Лесею Сергіївною заняття стосується підстав, порядку та строків затримання правоохоронними органами. Затримання є одним з найбільш суворих запобіжних заходів, адже воно безпосередньо пов’язано з обмеженням права людини на свободу та особисту недоторканність. Тому інформування населення, передусім, молоді, школярів щодо процедури проведення затримання, підстав застосування такого запобіжного заходу, прав та обов’язків затриманого є вкрай важливим, адже знання прав – Ваш захист і свобода!