Нова українська школа і права людини

14.12.2018

Кафедрою правознавства факультету політології та права НПУ імені М. П. Драгоманова був проведений круглий стіл на тему:  «Нова українська школа і права людини» присвячений пам'яті багаторічного завідувача кафедри правознавства професора І. О. Салтовського. Цей захід можна назвати унікальним. Його унікальність пояснювалася тим, що за одним столом сиділи керівництво та викладачі факультету політології та права, студенти факультету політології та права, які півтора місяці викладали правознавство в школі та учні, які вивчали правознавство у середніх загальноосвітніх навчальних закладах. Спільно обговоривши актуальні проблеми викладання правознавства в школі, учасники круглого столу дійшли висновку про необхідність підготовки вчителя правознавства, який міг би на фаховому рівні викладати цей предмет учням.