ОСНОВНІ АСПЕКТИ ЗАХИСТУ ПРАВ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА В УКРАЇНІ

НПУ імені М. П. Драгоманова
Факультет політології та права
Центр правничої допомоги НПУ імені М. П. Драгоманова

18 вересня 2018 р. о 12:30 год. в ауд. 340 (вул. Пирогова, 9)

відбудеться інтерактивна лекція для співробітників та студентів університету на тему:

ОСНОВНІ АСПЕКТИ ЗАХИСТУ ПРАВ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА В УКРАЇНІ

2018 інтерактивна лекція 200 x 200ХРИСТИНА КІТ
адвокат, кандидат юридичних наук, голова Асоціації жінок-юристок України «ЮрФем», експерт по протидії домашньому насильству.

Христина Кіт пройшла стажування у США за програмою Посольства США «Відритий світ» напрямок «Верховенство права», навчання у літніх школах в Німеччині.
У рамках проекту USAID «Справедливе правосуддя» провела перше в Україні дослідження щодо доступу жінок до правосуддя, на основі якого було розроблено програму тренінгів для суддів, рекомендації щодо зміни законодавства і судової практики, а також підготовлено альтернативний звіт щодо виконання Україною Конвенції про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок (CEDAW).