Права дитини за Конвенцією ООН «Про права дитини»

11-13.12.2018

2018 квест тиждень права 200 x 150В рамках святкування Всеукраїнського тижня права професором кафедри галузевих юридичних дисциплін Купіною Л.Ф. було організовано ряд заходів, метою яких було розвиток правової освіти молодшого покоління. Так, для учнів 4-А класу ліцею номер 241 «Голосївський» 11 грудня були проведенні бібліотечні читання про національні символи України. Захід відбувся на базі Національної бібліотеки імені Вернадського у Фонді Президентів України. Школярі мали змогу не лише почути історію національних символів, а й ознайомитися із скарбницею Фонду Президентів України, відвідати виставку картин виготовлених із грошей. Студентами 4 курсу факультету політології та права, спеціальності Правознавство: Марією Дяченко, Іванною Микулін, Мироном Станом, був підготовлений і проведений правознавчий квест на тему «Права дитини за Конвенцією ООН «Про права дитини». Школярі активно приймали участь у квест і здобули нові знання про свої дитячі права.