Урочиста Вчена рада присвячена початку нового 2021-2022 навчального року

1.09.2021

2021 нагорода гуменюку 200 x 2672021 Відзначення Бабкіної до 1 вересняВ Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова розпочався новий 2021-2022 навчальний рік. Цій події було присвячено урочисту засідання Вченої ради яке відбулося у святковій атмосфері. На урочистому засіданні Ректор Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, доктор філософських наук, професор, академік НАПН України, член-кореспондент НАН України, заслужений діяч науки і техніки України Віктор Петрович Андрущенко, крім іншого, привітав усіх студентів і співробітників Університету з початком нового навчального року і вручив заслужені нагороди найкращим з колег до числа який увійшли і представники факультету політології та права.

2021 відзначення Купіної до 1 вересня2021 Відзначення Дубчак до першого вересняТак, за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку освіти і науки, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм і з нагоди 185-річчя НПУ імені М. П. Драгоманова відзначений медаллю «За наукові досягнення імені П. І. Орлика» доктор історичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри публічного управління та міжнародних відносин Борис Іванович Гуменюк, нагрудним знаком «За наукові та освітні досягнення» доктор політичних наук, професор, завідувач кафедри політичних наук, заслужений працівник освіти України Ольга Володимирівна Бабкіна, почесною грамотою Малої академії наук України кандидата юридичних наук, професора кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін факультету політології та права, почесною грамотою кандидата юридичних наук, професора кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін факультету політології та права. Щиро вітаємо колег із заслуженими нагородами!