Урок правознавства для першокласників

19.10.2017

2017 урок права у 255 гімназії200 x 150Студенти 3 курсу спеціальності «Правознавство» факультету політології та права Національного педагогічного університету імені Михайла Петровича Драгоманова провели пізнавальний урок з правознавства для першокласників Спеціалізованії школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу № 255 Дарницького району м. Києва Студенти, використовуючи відео, картинки та цікаві ігри допомагали школярам зрозуміти Правила дорожнього руху та Права дітей. Права дітей визначені в основних міжнародних та національних правових актах. Під час уроку школярі були ознайомлені з основними правилами дорожнього руху, багато з яких, на щастя, вони знають і використовують у повсякденному житті. Студенти отримали велике задоволення від праці з маленькими громадянами і були вражені їх знаннями у галузі права.