УРОК СПРАВЕДЛИВОСТІ у СШ №24

10.10.2018

2018 УРОК СПРАВЕДЛИВОСТІ від Дубчак 200 x 150З нагоди професійного свята, Дня юриста, Асоціація розвитку суддівського самоврядування України проводить Всеукраїнську акцію для школярів 1-4 класів «Урок справедливості».
Професор кафедри галузевих юридичних дисциплін, керівник юридичної клініки «Центр правничої допомоги», к.ю.н., адвокат Леся Сергіївна Дубчак провела «Урок справедливості» в 4-В класі СШ №24 м. Києва імені О. Білаша.
Школярі мали можливість випробувати себе під час навчальної гри в ролі судді та адвоката й вирішити спори на конкретному прикладі з мультфільму "Кінь проти Хом’яка", який було відзнято в рамках грантового проекту "Підвищення обізнаності дітей з діяльністю судів" за підтримки Програми USAID "Нове правосуддя".