Успішне завершення курсу «Законотворча діяльність» в Українській школі законотворчості Інституту законодавства Верховної Ради України

14.06.2018

2018 Школа законотворчості 200 x 150Студенти 12-МП групи спеціальності «Право» успішно завершили навчання в Українській школі законотворчості Інституту законодавства Верховної Ради України і отримали сертифікати встановленого зразка.
Протягом двох місяців студенти мали можливість проходити спеціалізований навчальний курс «Законотворча діяльність» поряд із народними депутатами України, співробітниками Апарату Верховної Ради України, посадовими особами органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.
Під час навчання студенти отримали ґрунтовні знання національної законотворчої практики, досвіду зарубіжних країн, вимог до законотворчої діяльності, її стадій, видів, способів, методів, брали участь у різних науково-практичних заходах організованих школою.
Отримані студентами, в процесі такої підготовки, знання та вміння сприятимуть вирішенню аналогічних практичних завдань у сфері їхньої професійної діяльності та написанню магістерських робіт.