Відбувся День відкритих дверей НПУ імені М. П. Драгоманова

20.05.2017

День відкритих дверей 2017 звіт 200 x 112У суботу, 20 травня, Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова гостинно відчинив двері і прийняв у себе майбутніх абітурієнтів та їх батьків на Дні відкритих дверей. Випускникам і іншим бажаючим здобути вищу освіту продемонстрували преваги навчання в Національному педагогічному університеті, познайомили з інноваційними змінами завдяки яким університет впевнено крокує у майбутнє, а також надали вичерпну інформацію про правила і строки вступної кампанії 2017 р. Серед інших факультетів, популярністю користувався і факультет політології та права. Викладачі та студенти факультету відповіли на запитання усіх бажаючих гостей заходу. Факультет політології та права з надією чекає на абітурієнтів!