Європейські інституції як інструмент захисту прав людини

11.12.2018

2018 Зернова 200 x 267Тиждень права на факультеті політології та права НПУ імені М.П. Драгоманова продовжується. За сприяння юридичної клініки Центр правничої допомоги НПУ імені М.П. Драгоманова та її керівника адвоката, кандидата юридичних наук, доцента, професора кафедри галузевих юридичних дисциплін Лесі Сергіївни Дубчак для студентів пройшла відкрита лекція на тему: «Європейські інституції як інструмент захисту прав людини», яку презентувала Анастасія Зернова – адвокат, сертифікований експерт Національної асоціації адвокатів України. Атмосфера чарівна. Студенти з цікавістю слухали та задавали запитання. Справді, у сучасному світі важливе значення має захист прав та основоположних свобод людини. Цьому питанню має бути приділено багато уваги, перш за все, для розвитку правової культури громадян України. Адвокат підготувала для студентів неочікуваний подарунок – парасольку, провівши паралелі: як вона захищає людину від дощу, так і людина має захищати свої права. Дякуємо Національній асоціації адвокатів України, Клубу майбутніх адвокатів та Анастасії Зерновій!