Зустріч із Станіславом Скрипником

31.10.2017

2017 Скрипник С 200 x 150За ініціативи юридичної клініки НПУ імені М. П. Драгоманова «Центр правничої допомоги» (керівник кандидат юридичних наук, доцент Дубчак Л. С.) відбулися зустрічі студентів - майбутніх юристів з випускником факультету 2002 року відомим адвокатом, виконавчим партнером ЮФ «Лавринович і партнери» Станіславом Скрипником. Шановний доповідач звернув увагу, що він, так само як і присутні студенти, навчався на факультеті політології та права (в той час соціально-гуманітарному факультеті), а тепер юридична фірма в якій він працює належить до ТОП-5 юридичних організацій в сферах судової практики та банкрутства за багатьма рейтингами, в тому числі міжнародними, тому кожен зі студентів має змогу піднятися на вершини юридичної професії якщо сумлінно навчатиметься і старанно працюватиме.