22.05.2017

Презентація на факультеті політології та права Jessup Summer School за участю Катерини Скічко 200 x 148Керівник юридичної клініки "Центр правничої допомоги" НПУ імені М. П. Драгоманова, кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри галузевих юридичних дисциплін Дубчак Леся Сергіївна за ініціативою Катерини Скічко (Ambassador Jessup Ukraine) організувала презентацію на факультеті політології та права перед студентами-правниками о університету імені М. П. Драгоманова конкурсу ім. Філіпа Джессапа та Jessup Summer School. На зустрічі Катерина Скічко розповіла про конкурс ім. Філіпа Джессапа - це змагання студентів-правників з міжнародного публічного права, під час якого проходять усні та письмові судові дебати за правилами Міжнародного Суду – основного судового органу Організації Об’єднаних Націй. Конкурс проводиться Міжнародною асоціацією студентів-правників та є найбільшим судовим змаганням із міжнародного публічного права у світі, в якому приймають участь команди із більше ніж п’ятиста вищих навчальних закладів із 80 країн світу. Також студентам презентували Jessup Summer School, яка пройде найближчим часом у м. Києві.