Зустріч з випускниками-правниками

30 та 31 жовтня 2017 року об 11:00, а 1 листопада 2017 року о 15:30 відбудуться зустрічі студентів - майбутніх юристів з випускниками нашого факультету: Мирославом Лаврінком (2002 рік випуску), Станіславом Скрипником (2001 рік випуску) та Владиславом Волинцем (випуск 2001), які поділяться власним досвідом становлення в професії.

Мирослав Лаврінок є заступником директора Координаційного центру з надання правової допомоги.
У 2002-2012 рр. Мирослав Лаврінок проходив державну службу на різних посадах в апараті Міністерства юстиції України – від головного спеціаліста департаменту конституційного та адміністративного законодавства до заступника начальника управління-начальника відділу департаменту конституційного, адміністративного та соціального законодавства.
Під час проходження державної служби брав участь у підготовці проектів законів "Про Кабінет Міністрів України", "Про центральні органи виконавчої влади", "Про державну службу", "Про Раду міністрів Автономної Республіки Крим", інших законопроектів та проектів підзаконних нормативно-правових актів у галузі конституційного та адміністративного права, проведенні їх правової експертизи.
Нагороджений Почесним знаком Міністерства юстиції (2008 р.), Почесною грамотою Кабінету Міністрів України (2009 р.), подякою Голови Національної асоціації адвокатів україни (2013 р.), Почесною грамотою Міністерства юстиції України (2015 р.).
Станіслав Скрипник є відомим адвокатом, виконавчим директором ЮФ «Лавринович і партнери».
Бізнес-медіатор (міжнародний сертифікат Академії Торгово-промислової палати Мюнхена та Верхньої Баварії). Заступник голови комітету з питань медіації Національної асоціації адвокатів України.
Станіслав Скрипник входить до ТОП-5 юристів в сферах судової практики та банкрутства за версією Ukrainian Law Firms: a Handbook for Foreign Clients (видання 2011-2015 років). Визнаний міжнародним рейтингом The Legal 500: Europe, Middle East & Africa 2013, 2014, 2015 та 2016 років одним із провідних українських юристів у галузі судової практики. Один із провідних юристів в питаннях банкрутства та реструктуризації заборгованості за версією міжнарожного рейтингу Who's Who Legal CIS 2010.
Владислав Волинець є доктором юридичних наук, відомим адвокатом, керуючим партнером ЮК "INPRAXI", доцентом кафедри трудового права КНУ імені Т. Шевченка.
Спеціалізується на законодавстві у сфері нерухомості, корпоративного та трудового права.
Зустрічі з відомими випускниками факультету організовані за ініціативи юридичної клініки НПУ імені М.П.Драгоманова «Центр правничої допомоги» (керівник доцент, к.ю.н. Дубчак Л. С.)
Місце зустрічі: вул. Тургенівська, 8/14, 9 поверх, аудиторія 9-8, гуманітарний корпус НПУ імені М. П. Драгоманова.