ЗВІТУЮТЬ МАГІСТРИ

20.06.2014

Mag 2014 300 x 146Нещодавно в Інституті політології та права відбувся захист магістерських робіт у студентів 5 курсу освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр» спеціальності «Правознавство». Магістрам дуже пощастило, адже головою державної екзаменаційної комісії був дуже визначний вчений - директор Інституту держави і права імені В. М. Корецького НАН України, доктор юридичних наук, професор, академік НАН України, Національної академії правових наук України й Української академії політичних наук Шемшученко Юрій Сергійович, який своїми порадами та настановами дуже підтримав юних науковців.
На думку академіка, усі студенти продемонстрували високі знання справжніх фахівців – правознавців та показали належний рівень підготовки.
Голова ДЕК Ю.С. Шамшученко побажав усім випускникам Інституту політології та права успішного професійного старту, кар’єрного росту та шаленої удачі!