Студентський актив

МАФІЯНСЬКІ СПРАВИ: ПРИГОДИ СТУДЕНТІВ ІНСТИТУТУ

31.10.2023

2023 мафія 2Нещодавно культурно-масовий комітет Інституту за підтримки дирекції організував вечір гри в Мафію.
Захід був запальним та неймовірно цікавим! Студенти 1-4 курсів влаштували вечір гри, і це було беззаперечно найкращим рішенням для відпочинку.
Зробивши свои‌ вибір: мафія чи мирні мешканці - студенти занурилися у світ інтриг, підозр і логічних роздумів. Кожен хід був напруженим, а кожен вибір важливим. Не можемо не зауважити, як гра допомогла краще познайомитися один з одним.
Грати в мафію - це не просто розвага, це можливість розвивати навички комунікації, дедукції та стратегії. Але найголовніше - це була чудова можливість провести час разом та зміцнити дружні стосунки.
Пам'ятайте, що іноді найкращий відпочинок - це той, що поєднує розвагу та можливість познайомитися з новими друзями.
Ми вже чекаємо на наступну гру в мафію разом!