Навчання з цивільної оборони у 2017 р.

10.10.2017

2017 навчання з ЦО 1 200 x 150У вівторок, 10 жовтня 2017 р., о 13:00 у гуманітарному корпусі Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова було проведено протипожежні тренувальні навчання за участю співробітників Шевченківського районного управління ГУ ДСНС України у м. Києві. Студенти, викладачі та співробітники університету зокрема і факультету політології та права потрапили у потенційно змодельовану надзвичайну ситуацію – виникнення пожежі. 2017 навчання з ЦО 2 200 x 150Після спрацювання пожежної сигналізації системою оповіщення було оголошено евакуацію з корпусу. Люди залишали приміщення через різні евакуаційні виходи, спускались пожежними сходами, а декого навіть знімали з даху рятувальники за допомогою пожежної техніки. На майданчику біля університету співробітники ГУ ДСНС України демонстрували, супроводжуючи дії чіткими інструкціями, як використовувати різні види вогнегасників. Всі бажаючі студенти самі підходили і тренувались вправлятися з цими засобами пожежогасіння на практиці, застосовуючи набуті раніше теоретичні знання. Варто відмітити організованість та злагодженість дій усіх учасників тренувальних навчань, чому сприяв, очевидно, попередньо проведений інструктаж службами цивільного захисту нашого університету, заступниками деканів факультетів та старост академічних груп.

20651
3341995