Підсумкова атестація магістрів державного управління у 2018 році

15.02.2018

2018 захист мду 200 x 150На факультеті політології та права розпочала свою роботу Комісія з підсумкової атестації студентів денної форми навчання магістратури зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування» факультету політології та права. Відкрив роботу Комісії з підсумкової атестації студентів, декан факультету політології та права, доктор історичних наук, професор Андрусишин Б.І. Більшість студентів магістратури свою першу освіту отримали саме в НПУ імені М.П. Драгоманова, що стало для них однією з вирішальних причин продовжити свою подальшу професійну підготовку саме в нашому вузі.

Фотогалерея...

Проблематика магістерських робіт, представлених до захисту, відображала реальні тенденції розвитку публічного управління, вітчизняної освіти та державної служби, децентралізації та реформи місцевого самоврядування. Це роботи Сопілки Анатолія Віталійовича «Адаптація зарубіжного досвіду з питань децентралізації в освіті до українських реалій», Сюгая Андрія Романовича «Громадські слухання як взаємодії влади та суспільства у вітчизняній управлінській практиці», Гаврилюка Віктора Вадимовича «Комунікація державних інститутів та громадянського суспільства у публічному управління» та інші.
Членами комісії з підсумкової атестації у складі: доктора політичних наук, професора Бебика В.М. (голова), доктора філософських наук, професора Вернидуба Р.М., доктора педагогічних наук, професора Бобрицької В.І., кандидата політичних наук, доцента Дмитренка С.П., кандидата політичних наук, доцента Жабінець Н.В. було відзначено високий теоретичний рівень магістерських робіт та орієнтованість досліджень на практичні потреби державної служби та системи вітчизняної освіти.

Server Time: 2018-09-20 22:50:47

Карнаух_портрет_200_x_300.jpg