«Філософські та дискусійні правові проблеми створення та розвитку інформаційного суспільства»

20.03.2013

Круглий стіл 1

20 березня 2013 року о 9:30 в залі Вченої ради Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (м. Київ, вул. Пирогова,9 (2 поверх)) відбувся круглий стіл «ФІЛОСОФСЬКІ ТА СУСПІЛЬНО-ПРАВОВІ ПРОБЛЕМИ СТАНОВЛЕННЯ І РОЗВИТКУ ІНФОРМАЦІЙНОГО СУСПІЛЬСТВА».

Круглий стіл 3

Круглий стіл організували Інститут політології та права Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова та Національна академія правових наук України. Відкривали круглий стіл Перший проректор Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Володимир Павлович Бех, проректор з навчально-методичної роботи гуманітарних інститутів, директор Інституту політології та права Богдан Іванович Андрусишин, директор Інституту законодавства Верховної Ради України, член-кореспондент НАН України Олександр Любимович Копиленко, директор Науково-дослідного інституту інформатики і права НАПрН України Володимир Григорович Пилипчук.

Круглий стіл відбувся на високому рівні, складався з двох секцій: «Філософія інформаційного суспільства» та «Суспільно-правові проблеми становлення інформаційного суспільства». Модераторами заходу були професор Богдан Іванович Андрусишин та професор Володимир Григорович Пилипчук, вони координували роботу та підводили підсумки круглого столу. Присутні доповідачі, викладачі, організатори, студенти мали змогу вислухати ряд цікавих і вагомих виступів. Поняття «інформація», «право», «філософія», «суспільство» розкривались і взаємопов’язувались у виступах Анатолія Кудіна, Миколи Ожевана, Володимира Остроухова, Ігора Касперського, Леоніда Комзюка, Олександра Баранова, Ганни Красноступ, Віталія Цимбалюка та ін. Виступи супроводжувалися презентаціями.

Круглий стіл 2

Із впевненістю можна сказати, що такий захід виводить наш університет на якісно новий рівень, показує як розвивається суспільство, в яких напрямах, над чим нам ще можна працювати і чого ми вже досягли у
правовому інформаційному суспільстві.

модератор Головач Тетяна