Українське питання у Першій Світовій Війні

11.12.2018

2018 Сяйво 200 x 112Нещодавно виповнилося 100 років від дня завершення Першої світової війни, яку усі її учасники називали Великою війною 1914-1918 рр., сподіваючись, що вона буде останньою. До цієї річниці, а також в рамках Всеукраїнського тижня права на базі Міжнародного культурного центру «Сяйво» відбувся круглий стіл на тему: «Перша світова війна і Україна», в якому взяли участь відомі правники та історики. Долучилися до заходу також і співробітники та студенти факультету політології та права Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Зокрема, з доповіддю «Велика війна 1914-1918 рр. і Україна» виступив декан факультету політології та права, доктор історичних наук, професор Андрусишин Богдан Іванович. У дискусії брали участь завідувач кафедри Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор історичних наук, професор Володимир Сергійчук, Надзвичайний та Повноважний посол України в Туреччині Ігор Турянський, інші науковці та студенти – правники та історики Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова і Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Server Time: 2019-03-20 11:39:22

Карнаух_портрет_200_x_300.jpg