Чергова перемога правників-драгоманівців

12.12.2018

2018 Брейн ринг в НАУ 200 x 269Всеукраїнський тиждень права триває, а отже, примножуються і наші перемоги. 12 грудня 2018 року Міністерство юстиції України та Координаційна рада молодих юристів України, за інформаційної підтримки Інституту політико-правових та релігійних досліджень, провели ХІ Всеукраїнський правовий ВІП-турнір (VIP розшифровується як "високо інтелектуальний правник"), в якому взяли участь 20 команд з юридичних факультетів закладів вищої освіти з різних куточків України: Києва, Кропивницького, Дніпра, Харкова, Львова, Одеси.
Метою турніру було сприяння розвитку правової культури студентської молоді, виховання поваги до права в Україні, підвищення рівня правових знань та уміння застосовувати їх на практиці. Студенти-правники мали змогу продемонструвати свої знання з теорії та історії держави і права, різних галузей права. Турнір проводився за правилами гри «Брейн-ринг». У запеклій боротьбі наша команда "Драгоманов і партнери" у складі: Ревунець Галини, студентки 4 курсу; Лахман Дар'ї, студентки 4 курсу; Шевчук Зоряни, студентки 2 курсу освітнього ступеня "магістр"; Іваненка Костянтина, студента 2 курсу освітнього ступеня "магістр", на чолі з капітаном Галенко Тетяною, студенткою 3 курсу, під керівництвом заступника декана з наукової та виховної роботи, кандидата юридичних наук, доцента кафедри теорії та історії держави і права Кархут Ольги Ярославівни, увійшла до суперфіналу та стала призером Турніру, гідно представивши факультет політології та права Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова і поступившись місцями лише господарям турніру (Національний авіаційний університет) і флагманам юридичної освіти - Національному юридичному університету імені Ярослава Мудрого та Львівському національному університету імені Івана Франка.

Фотогалерея...

20245