ДЕМОКРАТИЗАЦІЯ ДІЯЛЬНОСТІ ПРОКУРАТУРИ

25.04.2017

Зїзд прокуратури 2017 1 200 x 133Відповідно до статті 71 Закону України «Про прокуратуру» від 14 жовтня 2014 року №1697-18 та наказу Міністерства освіти і науки України №589 від 12.04.2017 р. Зїзд прокуратури 2017 3 200 x 150«Деякі питання Організаційного бюро з підготовки та проведення з’їзду представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ» 25 квітня 2017 р. у приміщенні Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбувся з’їзд представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ. На з’їзді було представлено 57 вищих навчальних закладів та наукових установ юридичного профілю. У роботі з’їзду взяв участь декан факультету політології та права Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, доктор історичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Андрусишин Б.І., обраний вченою радою факультету.

Зїзд прокуратури 2017 2 200 x 133Головним у роботі з’їзду стояло питання призначення двох представників (вчених) до складу Ради прокурорів України. Головував на з’їзді ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, академік Національної академії наук України, академік Національної академії правових наук України Тацій В.Я. Таємним голосуванням до складу Ради було призначено першого проректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, доктора юридичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України, академіка Національної академії правових наук України Битяка Ю.П. та декана юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктора юридичних наук, професора Гриценка І.С. Метою обрання представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ є посилення демократичних процесів у діяльності прокуратури, підвищення ролі громадського самоврядування у її функціонуванні.

Прес-служба факультету

Server Time: 2018-01-20 10:58:58