СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Сareer Factory

15-16.11.2017

 

2017 Сareer Factory 200 x 133Студенти факультету політології та права НПУ імені М. П. Драгоманова взяли участь у «Сareer Factory» – заході, присвяченому працевлаштуванню студентів та випускників гуманітарного профілю, що відбувся 15 та 16 листопада у Червоному корпусі КНУ імені Тараса Шевченка.
Сareer Factory – це 2 дні можливостей знайти себе в сфері державного управління та політичних технологій, медіа та комунікацій, культури, освіти та туризму.
Студенти почули виступи спікерів – справжніх майстрів своєї справи від провідних компаній, українських та міжнародних організацій.
2017 Сareer Factory1 200 x 150Зокрема, про власний кейс розповів Дмитро Шевчук, переможець конкурсу на посаду Генерального директора Директорату координації державних політик та стратегічного планування Секретаріату Кабміну. Дмитро пояснив, чому вирішив піти на нову державну службу, чим буде займатися новий Директорат, яким має бути ефективне державне управління, які мають бути механізми вирішення проблем. Дмитро мотивував молоде покоління вже сьогодні думати про своє майбутнє, мислити критично і приміряти на себе різні професійні ролі, зокрема й у сфері державного управління.
Ростислав Смірнов, політичний консультант, маркетолог, керівник Центру політичної освіти провів зі студентами тренінг-гру «Вибори», де кожен учасник зміг спробувати себе в ролі справжнього політика чи політичного консультанта.
Олександра Кузіва, менеджерка громадського руху «Чесно» на прикладі кейсів розказала, як контролювати діяльність політиків та політичних партій.

   

Електронний розклад  

   

Всього відвідувань  

4054579
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
1702
3697
7694
14090
28813
3196696
4054579

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2017-12-12 14:13:42
   

Хто на сайті?  

На сайті 94 гостей та відсутні користувачі

   

Випадкове зображення  

p1250226.jpg
   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

Авторизація