VIII Школа кар’єрного росту майбутніх адвокатів

З.03.2018

2018 школа ААУ 3 200 x 133У Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова відбулась VIII Школа кар’єрного росту майбутніх адвокатів, організатором якої виступив Клуб майбутніх адвокатів Асоціації адвокатів України. Захід відбувся за підтримки АО «DMITRIEVA & PARTNERS», факультету політології та права та юридичної клініки "Центр правничої допомоги" НПУ імені М.П.Драгоманова.

2018 школа ААУ 4 200 x 288Президент КМА ААУ, адвокат, кандидат юридичних наук, керівник ю ридичної клініки "Центр правничої допомоги" НПУ імені М.П.Драгоманова Леся Дубчак виступила з вітальною промовою та передала слово для привітання учасників Школи декану факультету політології та права, доктору історичних наук, професору Андрусишину Богдану Івановичу.

2018 школа ААУ 1 200 x 133На заході були розглянуті наступні питання:
- Вирішення спорів за участю судді та інші альтернативні способи спорів
- Алгоритм укладання мирових угод
- Взаємовідносини з клієнтом. Як не стати заручником?
- Справи сімейні. Особливості ведення сімейних справ
- Кар'єра адвоката: ключові фактори успіху.
В якості спікерів у VIII Школі кар’єрного росту майбутніх адвокатів участь взяли:
- Любов Бартащук, адвокат, кандидат юридичних наук, голова комітету ААУ з прав людини, партнер АО «Національна колегія адвокатів», суддя Дніпровського районного суду міста Києва (2008-2016)
- Катерина Власюк, адвокат, керуючий партнер Юридичної компанії «AVG», член Правління ААУ, випускниця програми «Адвокат майбутнього», спікер I Школи кар’єрного росту майбутніх адвокатів.
- Людмила Гриценко, адвокат, керівник Черкаського осередку Клубу майбутніх адвокатів, випускниця програми «Адвокат майбутнього», спікер VI Школи кар’єрного росту майбутніх адвокатів.
- Катерина Ковалевська, адвокат, керуючий партнер АБ Катерини Ковалевської, випускниця програми «Адвокат майбутнього»,
- Ірина Нікітіна, провідний консультант з питань стратегії і розвитку.

Школа кар’єрного росту закінчилася приємним нагородженням учасників сертифікатами на безкоштовну участь у I Судовому форумі Асоціації адвокатів України.

20120

Server Time: 2019-01-17 15:11:51