Олімпіада з політології

МІНІСТЕРСТВО  ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
 імені М.П. ДРАГОМАНОВА
ІНСТИТУТ ПОЛІТОЛОГІЇ ТА ПРАВА
01054, м.Київ, вул. Тургенівська 8/14
Тел.  (044) 486-25-83

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України  №1190 від 02.12.2010 р. Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова призначено базовим із проведення ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Політологія". Запрошуємо до участі студентів Вашого закладу.
Олімпіада відбудеться 13-15 квітня 2011 р.
День заїзду – 13 квітня, день від'їзду – 15 квітня

Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова і Інститут політології та права запрошує до участі всіх бажаючих!!!

Кількість учасників Олімпіади не повинна  перевищувати більше ніж дві особи від кожного ВНЗ.
Студентам будуть запропоновані конкурсні завдання з наступних розділів навчальної програми:
політологія як наука і навчальна дисципліна; політика як соціальне явище; виникнення і еволюція світової політичної думки; розвиток політичної думки в Україні; утвердження політології як науки; політична освіта в сучасній Україні; громадянське суспільство; політичне життя суспільства; роль демократії у політичному процесі; людський вимір політики; етнонаціональні відносини і національна політика; влада як ситемноутворюючий чинник політичної системи; сутність політичної системи; магістральні вектори політичного розвитку України; держава в політичній системі суспільства; зміст і типологія політичних режимів; політичні партії як суб’єкти політики; становлення багатопартійності в сучасній Україні; громадські об’єднання та рухи; проблеми політичної еліти та політичного лідерства; світові політико-ідеологічні доктрини; політична культура та політична ідеологія; морально-етичні виміри політики; політика і засоби масової інформації; політичні конфлікти; політична модернізація; політичні трансформації; міжнародні відносини і світовий політичний процес; Україна в сучасному геополітичному просторі; політичні технології; політичний менеджмент; політичний аналіз; політичне прогнозування.
Для учасників олімпіади передбачається культурна програма.
Просимо до 1 березня 2011 р. надіслати анкети учасників олімпіади за адресою: 01054 м. Київ, вул. Тургенівська 8/14, Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова, Інститут політології та права, завідуючій кафедрою політичних наук Бабкіній О.В., або по факсу  (044) 486-97-67, або електронною поштою за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. У разі відрядження супроводжуючої особи, просимо також повідомити  про це до 1 березня 2011 р.
Реєстрація та поселення учасників олімпіади буде проводитись у день заїзду у приміщенні гуртожитків НПУ імені М.П. Драгоманова за кошти вищих навчальних закладів, у яких вони навчаються або працюють.
Учасники олімпіади повинні мати оформлене відрядження, паспорт, квитки на зворотній проїзд.
Телефони оргкомітету:
(044) 486-25-83 відповідальний секретар оргкомітету,  кандидат політичних наук, доцент Горбатенко І.А. (кафедра  політичних наук).

   

Електронний розклад  

   

Всього відвідувань  

4616785
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
324
4473
17318
15603
56431
3720238
4616785

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-06-22 01:43:19
   

Хто на сайті?  

На сайті 95 гостей та відсутні користувачі

   

Випадкове зображення  

2.jpg
   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

Авторизація