Вийшла друком колективна монографія «Соціально-правовий захист дітей в Україні»

2017 Монографія соц правовий захист титул 150 x 200На базі факультету політології та права Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова підготована та видана колективна монографія: «Соціально-правовий захист дітей в Україні» під редакцією доктора історичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України, академіка Української академії історичних наук, Української академії політичних наук, академії наук вищої школи України, декана факультету політології та права НПУ імені М. П. Драгоманова  Андрусишина Богдана Івановича. Авторами монографії також є дійсний член АПН України, доктор педагогічних наук, професор, декан факультету корекційної педагогіки та психології НПУ імені М. П. Драгоманова, президент асоціації корекційних педагогів  України Синьов Віктор Миколайович, кандидат юридичних наук, доцент кафедри теорії та історії держави і права факультету політології та права НПУ імені М. П. Драгоманова Опольська Наталія Михайлівна, кандидат юридичних наук, голова правління благодійної організації "Благодійний фонд Олексія Івченка "Здорова нація" Сагайдак Ірина Олексіївна. У монографії систематизується нормативно-правова база соціально-правового захисту дітей в Україні, розглядаються актуальні питання захисту прав дитини і сформовано пропозиції, щодо удосконалення законодавства про соціальний захист дитини в Україні.
Бібліографічне посилання:
Соціально-правовий захист дітей в Україні : монографія / за ред. Б.І. Андрусишина. – К. : Вид-во НПУ імені М. П. Драгоманова, 2017. – 264с.

20613
3341995