Слава Україні!!!

У зв’язку зі змінами в організаційній структурі університету та
відповідно до рішення Вченої ради університету від 03 вересня 2021 року
(протокол №1) оновлення відомостей на сайті не здійснюється!
Переглянути відомості про оновлені структурні підрозділи можна за посиланням:

spf.npu.edu.ua

   

Навчання

30.11.2021

 

2021 Виставка Токарчук студенти 200 x 150Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова спільно з Українським інститутом національної пам’яті та Національною асоціацією адвокатів України 30 листопада 2021 року у Києві презентували виставку «На службі Феміді: видатні українські правники, адвокати, мислителі», що розташована у сквері № 3 на Контрактовій площі, неподалік пам'ятника Григорію Сковороді.
20 стендів розповідають історії видатних українських правників, адвокатів, мислителів - Ольгерда-Іполита Бочковського, Станіслава Дністрянського, Отто Ейхельмана, Андрія Лівицького, В’ячеслава Липинського, Володимира Старосольського, Степана Томашівського, Сергія Шелухина, Андрія Яковліва та багатьох інших, їхню участь в українському визвольному русі, відстоюванні прав українського народу в рамках Російської та Австро-Угорської імперій, участь в українському державотворенні. Відображається розвиток українських правничих студій та правничої думки у міжвоєнний період, в умовах перебування українських інтелектуалів в еміграції.

30.11.2021

 

2021 Виставка На службі Феміді видатні українські правники адвокати мислителі 200 x 153Український інститут національної пам’яті спільно з Національним педагогічним університетом імені М.П. Драгоманова та Національною асоціацією адвокатів України представлять фотодокументальну виставку «На службі Феміді: видатні українські правники, адвокати, мислителі», яка розкриває біографії цілої низки видатних українських правників та адвокатів, а також відображає розвиток української правової думки в першій половині XX ст.

Відкриття стендової експозиції відбудеться 30 листопада 2021 року, о 12.00 год.

Де саме: Київ, Контрактова площа, сквер № 3, між виходом з метро на вулиці Спаській та пам’ятником Григорію Сковороді.

10.11.2021

 

На виконання статті 12 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», статті 46 Кодексу законів про працю України, постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» зі змінами, наказу Міністерства охорони здоров’я України від 4 жовтня 2021 року № 2153 «Про затвердження переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 7 жовтня 2021року Ректор Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, доктор філософських наук, професор, академік НАПН України, член-кореспондент НАН України, заслужений діяч науки і техніки України Віктор Петрович Андрущенко видав наказ № 432 від 10 листопада 2021 року яким, крім іншого, продовжив карантинні заходи в Університеті до 24 грудня 2021 року.
Детальніше…

9.11.2021

 

2021 радіодиктант 200 x 150В Україні, до Дня української мови та писемності, вчергове відбувся Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Проведення цього заходу вже стало доброю традицією, а доєднатися до нього моральним обов’язком для всіх хто небайдужий до долі літературної української мови. У добу поширення високих технологій, коли домінує машинний друк, а помилки допомагає виправляти комп’ютерна програма ми ризикуємо вступити в епоху тотальної безграмотності. Колись українську мову цілеспрямовано нищили російські окупанти, нині ж їй загрожує забуття через тотальну цифровізацію, коли люди роками не беруть до рук звичайної ручки. Тому такі заходи як диктант національної єдності є надзвичайно важливими для підтримки рідної мови, для підтримки певного рівня грамотності серед громадян і щороку об’єднують все більше людей.
2021 радіодиктант 2 200 x 92Не лишився осторонь цієї благородної справи і Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова і зокрема соціально-правовий факультету. Більшість викладачів факультету і велика кількість студентів долучилися до написання радіодиктанту. Через карантинні обмеження основна маса учасників писали диктант в режимі онлайн. В аудиторії радіодиктант писали тільки викладачі котрі пройшли повний курс вакцинації при цьому будучи на зв’язку з тими хто писав дистанційно. Загалом у написанні Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності до Дня української мови та писемності від соціально-правового факультету НПУ імені М. П. Драгоманова взяло участь понад сто осіб. Дякуємо всім за участь і сподіваємося що наступного року нас буде ще більше!

5.11.2021

 

2021 Нашляху до свободи 200 x 291У Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова відбувся перший конкурс підручників, навчальних посібників та монографій співробітників університету, що були опубліковані протягом 2016-2020 календарних років.
За рішенням конкурсної комісії до участі у конкурсі було допущено 14 видань (4 відхилено як такі, що не дотримані всіх умов конкурсу).
2021 книга Токарчук на конкурс 200 x 267Від соціально-правового факультету участь у конкурсі взяв завідувач кафедри теорії та історії держави і права, доктор історичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, академік Української академії історичних наук, Української академії політичних наук та Академії наук вищої школи України Андрусишин Богдан Іванович із працею «На шляху до свободи: вибрані праці : нариси з історії української державності та права : до 60-річчя від дня народження» (бібліографічне посилання: Андрусишин, Богдан Іванович. На шляху до свободи: вибрані праці : нариси з історії української державності та права : до 60-річчя від дня народження / Богдан Іванович Андрусишин. - Київ : Людмила, 2020. - 699, [1] с. ISBN 978-617-7828-30-2) і врешті посів почесне третє місце.
Крім того, 8 видань були відзначені грамотами за участь у конкурсі, зокрема від соціально-правового факультету відзнаки було удостоєно працю «Розвиток державно-правових учень представниками української еміграції» авторства доктора юридичних наук, професора кафедри теорії та історії держави і права Токарчук Ольги Володимирівни (бібліографічне посилання: Токарчук, О. В. Розвиток державно-правових учень представниками української еміграції (1920-1930-і рр.) : монографія / О. В. Токарчук. – Київ : Вид-во НПУ імені М. П. Драгоманова, 2019. – 477 с. ISBN 978-966-931-186-3)
Щиро вітаємо нашого колег з цим здобутком!
Детальніше…

2021 тартасюк диплом 150 x 20028.10.2021

 

Наукова спільнота України поповнилася черговим молодим вченим. Під час засідання Вченої Ради Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова Ректор Університету, доктор філософських наук, професор, академік НАПН України, член-кореспондент НАН України, заслужений діяч науки і техніки України Віктор Петрович Андрущенко особисто вручив диплом доктора філософії у галузі права Тартасюку Володимиру Юрійовичу який нещодавно захистив кандидатську дисертацію на здобуття відповідного наукового ступеня під керівництвом доктора юридичних наук, професора кафедри теорії та історії держави і права Токарчук Ольги Володимирівни. Щиро вітаємо колегу!

   

Хто на сайті?  

На сайті 619 гостей та 0 користувачів

   

Випадкове зображення  

p1250226.jpg
   

Авторизація