РЕЙТИНГ УСПІШНОСТІ СТУДЕНТІВ
факультету політології та права
за результатами зимової заліково-екзаменаційної сесії 2020-2021 н.р
для призначення академічної стипендії

Освітній рівень - бакалавр

1 півріччя

І курс

 

Право
(групи: 11-П , 12-П , 13-П)

№ з/п

Студент

Група

Бал (100)

 
 
 

1

Гоцуляк Аліна Володимирівна

13-П

85.31

 

2

Задерей Владислава Миколаївна

12-П

84.04

 

3

Бабак Анна Володимирівна

11-П

82.50

 

4

Савчук Ірина Олександрівна

13-П

81.79

 

5

Кравченко Юрій Юрійович

11-П

77.85

 

6

Смірнова Владислава Юріївна

12-П

76.95

 
         

 

Політологія
(групи: 14-Пол , 15-Пол)

№ з/п

Студент

Група

Бал (100)

 
 
 

1

Зоценко Андрій Олегович

15-Пол

69.60

 

2

Дєдкова Софія Юріївна

14-Пол

68.10

 

 

 

ІІ курс

 

Право
(групи: 23-П)

№ з/п

Студент

Група

Бал (100)

 
 
 

1

Купчак Наталія Володимирівна

23-П

85.77

 

2

Костюшко Уляна Вікторівна

23-П

85.01

 

3

Кісіль Юлія Олександрівна

23-П

84.16

 

4

Паєвська Людмила Іванівна

23-П

80.77

 

5

Босак Анастасія Сергіївна

23-П

80.33

 

6

Матвієнко Ольга Іванівна

23-П

79.84

 

7

Іванцюра Тарас Ігорович

23-П

58.20

 

8

Сабат Софія Романівна

23-П

55.80

 

9

Рябошапко Михайло Віталійович

23-П

41.76

 

 

Рейтинг успішності для призначення соціальної стипендії:
(студенти з пільгами)

№ з/п

Студент

Група

Бал (100)

 
 
 

1

Рябошапко Михайло Віталійович

23-П

41.76

 

 

 

Політологія
(групи: 24-Пол)

№ з/п

Студент

Група

Бал (100)

 
 
 

1

Берзін Олександр Віталійович

24-Пол

84.21

 

2

Кузьмова Анастасія Володимирівна

24-Пол

56.44

 

 

Рейтинг успішності для призначення соціальної стипендії:
(студенти з пільгами)

№ з/п

Студент

Група

Бал (100)

 
 
 

1

Кузьмова Анастасія Володимирівна

24-Пол

56.44

 

 

 

ІІІ Курс

Право
(групи: 33-П)

№ з/п

Студент

Група

Бал (100)

 
 
 

1

Ткаченко Єлизавета Олександрівна

33-П

88.04

 

2

Никитенко Тетяна Іванівна

33-П

86.85

 

3

Вайнбергер Вікторія Андріївна

33-П

81.00

 

4

Шевченко Анастасія Олегівна

33-П

74.48

 

5

Коробченко Інна Сергіївна

33-П

70.36

 

6

Агаподченко Аліна Олександрівна

33-П

67.55

 

7

Севрук Ольга Костянтинівна

33-П

65.37

 

8

Тусюк Ірина Юріївна

33-П

64.47

 

9

Гороховацька Вікторія Русланівна

33-П

62.80

 

10

Андросович Світлана Адамівна

33-П

49.50

 

 

Рейтинг успішності для призначення соціальної стипендії:
(студенти з пільгами)

№ з/п

Студент

Група

Бал (100)

 
 
 

1

Никитенко Тетяна Іванівна

33-П

86.85

 

2

Андросович Світлана Адамівна

33-П

49.50

 

 

Політологія
(групи: 34-Пол)

№ з/п

Студент

Група

Бал (100)

 
 
 

1

Голобородько Вікторія Ярославівна

34-Пол

80.10

 

2

Логвинчук Єгор Антонович

34-Пол

61.88

 

 

Рейтинг успішності для призначення соціальної стипендії:
(студенти з пільгами)

№ з/п

Студент

Група

Бал (100)

 
 
 

1

Логвинчук Єгор Антонович

34-Пол

61.88

 

 

 

IV курс

 

Право
(групи: 42-П , 43-П)

№ з/п

Студент

Група

Бал (100)

 
 
 

1

Гоцуляк Ольга Олександрівна

43-П

97.00

 

2

Коржук Анастасія Олександрівна

42-П

95.51

 

3

Клімова Ірина Анатоліївна

42-П

91.29

 

4

Батюк Аліса Олександрівна

42-П

84.61

 

5

Бороденко Анастасія Валеріївна

42-П

83.06

 

6

Штепа Владислав Сергійович

42-П

75.42

 

7

Чорномаз Анастасія Ігорівна

43-П

67.19

 

8

Юхимович Марина Іванівна

43-П

64.13

 

9

Павлійчук Денис Ігорович

43-П

61.65

 

10

Бородай Юлія Олександрівна

43-П

49.25

 

 

Рейтинг успішності для призначення соціальної стипендії:
(студенти з пільгами)

№ з/п

Студент

Група

Бал (100)

 
 
 

1

Клімова Ірина Анатоліївна

42-П

91.29

 

 

 

Політологія
(групи: 44-Пол )

№ з/п

Студент

Група

Бал (100)

 
 
 

1

Міщенко Олександр Ігорович

44-Пол

57.96

 

 

Рейтинг успішності для призначення соціальної стипендії:
(студенти з пільгами)

№ з/п

Студент

Група

Бал (100)

 
 
 

1

Міщенко Олександр Ігорович

44-Пол

57.96

 

 

 

І курс магітратура

 

Право

(групи: 12-МП)

№ з/п

Студент

Група

Бал (100)

 
 
 

1

Капля Юлія Сергіївна

12-МП

82.00

 

 

Політологія
(групи: 14-МПол)

№ з/п

Студент

Група

Бал (100)

 
 
 

1

Коверда Аліса Олександрівна

14-МПол

85.84

 

2

Рихлюк Анна Віталіївна

14-МПол

85.50

 

 

 

ІІ курс магістратури

 

Право
(групи: 22-МП)

№ з/п

Студент

Група

Бал (100)

 
 
 

1

Микулін Іванна Миколаївна

22-МП

70.50

 

2

Фалюш Ярослав Ігорович

22-МП

69.90

 

3

Давидяк Юлія Олександрівна

22-МП

54.20

 

 

 

Рейтинг успішності для призначення соціальної стипендії:
(студенти з пільгами)

№ з/п

Студент

Група

Бал (100)

 
 
 

1

Давидяк Юлія Олександрівна

22-МП

54.20

 

 

   

Хто на сайті?  

На сайті 452 гостя та 0 користувачів

   

Випадкове зображення  

morozova.jpg
   

Авторизація