Привітання Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України з нагоди 70-річчя з дня створення

14.05.2019

2019 привітання Корецького з 70річчям 200 x 132Декан факультету політології та права, доктор історичних наук, професор Богдан Іванович Андрусишин разом із завідувачем кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін, доктором юридичних наук, професором Валентиною Юріївною Стеценко та професором кафедри політичних наук, публічного управління та адміністрування, доктором політичних науцк, професором Ольгою Володимирівною Бабкіною взяли участь в урочистостях з нагоди 70-річчя з дня створення Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України.

2019 привітання Корецького Шемшученко 200 x 299За вагомий особистий внесок у розвиток юридичної освіти і науки та багаторічну співпрацю з Національним педагогічним університетом імені М. П. Драгоманова було відзначено Золотою медаллю «М. П. Драгоманова 1841 – 1895рр.» колектив Інституту а також окремих його співробітників:
Оніщенко Наталію Миколаївну – завідувача відділу теорії держави і права Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України, академіка НАПрН України, доктора юридичних наук, професора, заслуженого юриста України – «За наукові досягнення імені П. І. Орлика»;
2019 привітання корецького Пархоменко 200 x 129Пархоменко Наталію Миколаївну – вченого секретаря Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України, доктора юридичних наук, професора, заслуженого юриста України – «За наукові досягнення імені П. І. Орлика»;
Акуленка Віктора Івановича – провідного наукового співробітника Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України, доктора юридичних наук, професора – Подякою ректора НПУ імені М. П. Драгоманова;
Денисова Володимира Наумовича – завідувача відділу міжнародного права та порівняльного правознавства Інституту держави і права ім. В. М. Корецького, НАН України, член-кореспондента НАПрН України, доктора юридичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України – Подякою ректора НПУ імені М. П. Драгоманова;
Усенка Ігоря Борисовича – завідувача відділу історико-правових досліджень Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України, кандидата юридичних наук, професора, заслуженого юриста України – Подякою ректора НПУ імені М. П. Драгоманова.
Професор Богдан Іванович Андрусишин виступив зі словами привітань від імені ректора Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова і вручив нагороди.