Факультет вітає Ольгу Володимирівну Токарчук – доктора юридичних наук!

20.12.2019

2019 Токарчук портрет 200 x 300Колектив факультету політології та права, так само як увесь Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова і уся наукова спільнота України щиро вітає професора кафедри теорії та історії держави і права Ольгу Володимирівну Токарчук із успішним публічним захистом докторської дисертації і здобуттям наукового ступеня доктора юридичних наук. 2019 квіти Токарчук 200 x 133Усі хто особисто знає Ольгу Володимирівну з гордістю скажуть що цей здобуток вже давно заслужений, а зараз лише офіціалізований, що досягнення цієї наукової вершини стало результатом кропіткої праці, глибокого наукового пошуку і повної відданості справі розвитку вітчизняної юридичної науки якій присвятила всю себе Ольга Володимирівна Токарчук. Вона давно заслужила велику повагу колег і любов студентів, а тому ступінь доктора юридичних наук це ніщо інше як визнання її професійних і творчих заслуг. Дякуємо Ользі Володимирівні за її віддану працю і вітаємо її з цією визначною перемогою!