Право на свободу творчості реалізовано!

27.10.2020

2020 Опольська 200 x 2042020 квіти Опольській 200 x 200Керівництво і колектив факультету політології та права Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова щиро вітає здобувача кафедри теорії та історії держави і права Наталію Михайлівну Опольську, тепер уже доктора юридичних наук з успішним захистом докторської дисертації на тему: «Право на свободу творчості: теоретико-правовий аспект» на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук за спеціальністю 12.00.01 – теорія держави і права, історія політичних і правових учень, яку підготовлено по науковому консультуванню доктора історичних наук, професора, декана факультету політології та права, заслуженого діяча науки і техніки України, академіка Української академії історичних наук, Української академії політичних наук та Академії наук вищої школи України Богдана Івановича Андрусишина. Вітаємо Вас, Наталіє Михайлівно!