Вітаємо Андрія Миронова з успішним захистом!

2020 Миронов захист 200 x 276Факультет політології та права Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова був, і лишається не лише центром підготовки фахівців у галузі права вищої кваліфікації, а і потужною науково-дослідною установою. Так українська наука поповнилася черговим високопрофесійним науковцем у галузі права, підготованим силами факультету політології та права. Так нещодавно, на базі кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін під керівництвом доктора юридичних наук, професора Стеценко Валентини Юріївни успішно захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора філософії у галузі права (кандидата юридичних наук) Миронов Андрій Григорович.
Вітаємо, аспіранта кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін факультету політології та права Миронова Андрія Григоровича та його наукового керівника, професора Стеценко Валентину Юріївну із успішним публічним захистом кандидатської дисертації і здобуттям наукового ступеня доктора філософії у галузі права! Бажаємо подальших успіхів!