Реалізація норм трудового права: проблеми теорії та практики

21.12.2020

2020 монографії Купіної 150 x 209Наукова думка на факультеті політології та права Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова продовжує розвиватися навіть у складні часи пандемії та пов’язаних з нею карантинних обмежень. Викладачі Факультету не полишають свого наукового пошуку і продовжують розвивати національну правову систему. Так, нещодавно вийшла друком монографія «Реалізація норм трудового права: проблеми теорії та практики», до складу авторів якої увійшла професорка кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін Людмила Францівна Купіна.
Монографія є змістовним доробком фахівців з трудового права, які у своїй науково-дослідній роботі постійно працюють над вирішенням проблем реалізації норм трудового права на практиці.