Антропологічний код української культури і цивілізації

2021 книга рафальського 150 x 200Попри пандемію і карантинні обмеження праця українських науковців не спиняється і її результати поширюються швидше за будь-яку епідемію, але на відміну від неї несуть людям благо знання й освіти. Так багаторічний партнер факультету політології та права НПУ імені М. П. Драгоманова, директор Інституту політичних та етнонаціональних досліджень імені І. Ф. Кураса, доктор історичних наук, професор, член-кореспондент НАН України Олег Олександрович Рафальський подарував Факультету один із своїх останніх наукових доробків, виконаний колективом авторів із ним на чолі, видання «Антропологічний код української культури і цивілізації». З виданням можна ознайомитись у бібліотеці і на кафедрах факультету.