Заслужена нагорода!

17.05.2021

2021 Стеценко відзначення 200 x 151Науково-педагогічні працівники Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова і, зокрема, факультету політології та права продовжують свою роботу і постійно підвищують свій професійний рівень та стають все більш відомими і не лише науковій спільноті, а й на державному рівні. Так, Президент України своїм указом № 195/2021 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня науки» від 17 травня 2021 року присвоїв почесне звання заслуженого діяча науки і техніки України доктору юридичних наук, професору, завідувачу кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін Стеценко Валентині Юріївні! Щиро вітаємо Валентину Юріївну і зичимо їй подальших професійних та наукових здобутків і творчих успіхів!