Мудролюбова Наталія Олександрівна

2023 мудролюбова викладач кафедриМудролюбова Наталія Олександрівна, доцент кафедри теорії та історії держави і права.
Має вищу юридичну освіту. Адвокат.
Науковий ступінь: кандидат юридичних наук.
Захистила кандидатську дисертацію на тему: "Соціальна держава: шляхи її формування та механізми реалізації на прикладі Королівства Швеції".
Автор понад 30 фахових одноосібних публікацій та 3 колективних.
Сфера наукових інтересів: теорія та історія держави і права, законотворчість, міжнародне приватне право, цивільне право, адвокатура в Україні та за кордоном.
Нагороджена у 2003 р., 2018 р. – Грамотою ВУТ «Просвіта» ім. Т.Шевченка.
Нагороджена почесними грамотами «Союзу юристів України», ГО «Ради адвокатів України» та «Ради адвокатів м. Києва» за налагодження міжнародних зв'язків, обмін досвідом з представниками країн ЄС у юридичній галузі, створення сприятливих умов роботи адвокатів, сприяння захисту прав адвокатів та професійному зростанню адвокатів.