БОРТУН Микола Іванович

19.12.1963 р.н.,

м. Коростень

Житомирська область

Освіта, науковий ступінь, вчене звання: Вища – 1985 - 1991р. - Калінінградський державний університет з відзнакою.

1992 -1996 -  аспірантура КНУ ім. Тараса Шевченка. кандидат юридичних наук, спеціальність 12.00.10.

Тема дисертації: «Становлення правового регулювання органів прокуратури України»

Спеціальність: Правознавство.

Громадянство: України

Нагороди, почесні звання: -

Працює: -  Володіння іноземними мовами: англійська читаю та перекладаю з словником, російська вільно

Сімейний стан: одружений, 2 сина

Трудова діяльність

З 1991 року по 2011 рік  працював в органах прокуратури України на різних посадах, в тому числі прокурор Лугинського району Житомирської області, прокурор м. Коростеня Житомирської області, начальник відділу прокуратури Київської області. З 2011 року по 17 червня 2020 року в Національній академії прокуратури  України науковцем. З лютого по червень 2021 року Університет права м.Києва Викладав дисципліни: оперативно - розшукова діяльність, кримінальне-процесуальне право, кримінальна юстиція. Більше 50 публікацій з питань кримінального процесу, оперативно-розшукової діяльності та статусу прокуратури в системі кримінальної юстиції.