Кончаковська Валентина Василівна

2023 Кончаковська 155 x 198Кончаковська Валентина Василівна

Кандидат юридичних наук,
доцент кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін

Має вищу юридичну освіту.

У 2010 р. в Державному науково-дослідному інституті МВС України успішно захистила кандидатську дисертацію на тему: «Примушування давати показання: кримінально-правові та кримінологічні аспекти» зі спеціальності 12.00.08 – кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право.

Відомості про досвід професійної діяльності за фахом:
Юрисконсульт в ІАЦ БІТ (2004-2010).
Стаж педагогічної та науково-педагогічної роботи – 14 років.

Сфера наукових інтересів: злочинність неповнолітніх та причини формування девіантної поведінки в молоді.
Є автором понад 30 наукових праць, у тому числі у співавторстві.

Підвищення кваліфікації:
Наприкінці 2020 р. проходила стажування у адвоката Левченко М.М. з метою підвищення кваліфікації та практичного розуміння ведення справ.
Восени 2021 року пройшла міжнародне стажування: «Інтернаціоналізація науки в контексті міжнародних публікацій» на базі UNIVERSITY OF CALIFORNIA LOS ANGELES (UCLA) з метою підвищення кваліфікації (Сертифікат № АІ 1044).

Отримала Подяку за патріотизм, щире серце та вагому допомогу захисникам України (71 Військовий мобільний госпіталь).