Стеценко Валентина Юріївна

2023 Стеценко 175 x 212Стеценко Валентина Юріївна
Вчений ступень: доктор юридичних наук.
Наукове звання: професор.
Посада: професор кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін.
Наукова діяльність: автор понад 160-ти наукових та науково-методичних праць, зокрема: автор 4 навчальних посібників, співавтор 18 монографій; автор 5 статей в іноземних виданнях, які входять до міжнародних наукометричних баз Scopus та Web of science; більше 70 статей у фахових виданнях МОН України та іноземних держав. Успішно здійснює керівництво дисертаційними дослідженнями за спеціальністю 12.00.07. – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право. Член спеціальних наукових рад по захисту дисертацій.
У 2011 році захистила докторську дисертацію на тему: «Адміністративно-правове забезпечення запровадження в Україні обов'язкового медичного страхування» за спеціальністю 12.00.07. – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право.
Сфера наукових інтересів: адміністративне право; медичне право
Стаж наукової та науково-педагогічної роботи – 18 років.
Підвищення кваліфікації: Європейський Університет Віадріна у Франкфурті – на –Одері (Федеративна Республіка Німеччина) стажування на тему «Шляхи удосконалення підготовки кваліфікованих працівників в Україні та ЄС» у період із 8 лютого по 19 березня 2021 року.
Нагороджена: грамотами та подяками ректора УДУ імені Михайло Драгоманова.
Навчальні дисципліни, що викладає: адміністративне право; медичне право.
Посилання на профіль викладача у Google Академії: https://scholar.google.ru/citations?user=ebxvKkMAAAAJ&hl=ru
Реєстраційний номер ORCID: 0000–0003–3650-4975