ВІТАЄМО З БРОНЗОВОЮ НАГОРОДОЮ

🔹30 січня 2024 року, відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада з правознавства на базі Національного авіаційного університету.
🔸Від НавВозможно, это изображение текстчально-наукового інституту права та політології УДУ імені Михайла Драгоманова взяли участь студенти 2-3 курсів: Ляхвацька Марія, Карваніді Сократ, Несвітайло Валерія, Нікитенко Дар'я, Мирончук Катерина.

🔹Команда «Герої Закону» Інституту права та політології УДУ імені Михайла Драгоманова виборола почесне III місце.
🔸Ваша праця та зусилля являють собою справжній приклад для наслідування і є джерелом натхнення для всіх нас.
🥉Бажаємо вам не зупинятися на досягнутому, продовжувати ваш шлях до нових звершень та високих цілей. Нехай кожен новий день буде сповнений нових можливостей, викликів та перемог!