Відбувся з’їзд Асоціаціі політичних наук України

🔹Нещодавно на базі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся з’їзд Асоціаціі політичних наук України, де було затверджені Возможно, это изображение 8 человек, отдел новостей и текстстратегічні завдання на найближчі 3 роки.
🔸У роботі З’їзду взяли участь представники низки українських наукових установ і освітніх закладів. Від кафедри політичних наук нашого Інституту УДУ імені Михайла Драгоманова взяли участь д.політ.н., проф. Ольга Бабкіна, д.політ.н. проф. Олена Новакова, д.політ.н., доц. Марина Остапенко. На З’їзді було обрано Президію та Експертну раду асоціаціі.
🤝Президентом Асоціаціі політичних наук України обрано член-кореспондента НАН України, професора Олега Рафальського. До складу Експертної ради увійшла Ольга Бабкіна.
Асоціацією започатковано роботу над створенням загальної платформи для політологічного середовища, яке зможе об’єднати наукові і освітянські резерви.
🔹У планах асоціаціі: структурувати вітчизняні політологічні наукові школи і наукову проблематику дисертаційних досліджень; актуалізувати питання політичної освіти молоді і посилити вагомість вивчення політології у закладах вищої освіти.
🔸Також серед завдань асоціаціі було окреслено аналіз актуальних викликів сучасності, визначення механізмів адаптації до них українського суспільства, сприяння інтеграції вітчизняних політологічних досліджень до європейських і світових.