Українській Раді Миру 60

24.10.2011

Студенти 4 курсу спеціальності «Правознавство» Інституту політології та права відвідали визначну подію – святкування шести десятиріччя Української Ради Миру, яка проходила в Українському домі. Нагадаємо, що Українська Рада Миру (УРМ) (в минулому Український республіканський комітет захисту миру) заснований у вересні 1951 року з ініціативи кращих представників української творчої та наукової інтелігенції - В.Комісаренка, О.Палладіна, Б.Патона, Л.Первомайського, Н.Рибака, М.Рильського, П.Тичини, М.Семененка, Н.Ужвій та інших знаних в Україні людей. Головна мета організації - об'єднання зусиль громадськості на утвердження миру та злагоди в Україні та за її межами, духовне згуртування нації, виховання молоді в дусі миру, патріотизму, формування безконфліктної миролюбної психології.