День Відкритих дверей 2012

31.03.2012

Національний педагогічний університет імені Михайла Драгоманова – один з найпрестижніших вишів Києва – запрошує учнів, майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків ближче познайомитися з навчальним закладом. 31 березня 2012 року о 14:00 год. відбудеться День Відкритих дверей у Драгоманівському університеті. Ви зможете поспілкуватися зі студентами, викладачами, дирекцією інститутів, дізнатися про умови і можливості навчання у флагмані педагогічної освіти.
Не пропустіть унікальну можливість відчути атмосферу студентського життя та стати частиною дружньої драгоманівської родини. Зробіть всього лише три кроки до мрії: 1- оберіть бажану спеціальність/напрям підготовки; 2- здійсніть on-line реєстрацію на сайті університету; 3- підтвердіть свій вибір, подавши документи без черги до Приймальної комісії.
Ми раді бачити усіх бажаючих!

Університетська родина